Sveiki atvykę į Memory Map!

Labas, čia "Memory Map"!

Nuoširdžiai sveikiname Jus apsilankius "Memory Map"!
Leiskite mums prisistatyti ir pasidalinti tuo, kas vyksta užkulisiuose.

Taigi, kas yra "Memory Map"?

"Memory Map" - tai platforma, leidžianti užsakyti gražius, mėgstamų vietų, žemėlapių ant drobės. Tačiau mūsų gaminami žemėlapiai labai skiriasi nuo įprastų (nuobodžių) žemėlapių. "Memory Map" kuriate jūs, o ne mes. Norite Londono miesto žemėlapio ant drobės? Jūs jį turite! Norite miestelio žemėlapio, kuriame užaugote ir kuriame gyvena mažiau nei 100 gyventojų? Be problemų! Tiesą sakant, "Memory Map" leidžia jums sukurti savo žemėlapį, kuriame vaizduojama BETKOKIA žemės vieta! Jokia vieta nėra per maža ar per didelė tam, kad ją pakabinti ant sienos. Viso žemyno žemėlapis atrodo taip pat nuostabiai, kaip ir priartinta Vilniaus gatvė.

Nusprendę, kurią vietą norite įamžinti ant savo sienos, turite išsirinkti žemėlapio dizainą. Dizaino pasirinkimai dažnai pildomi, todėl tikrai išsirinksite norimą. O jeigu turite specialų užsakymą, galite drąsiai su mumis susisiekti dėl jūsų įdėjos įgyvendinimo.

Hipotetiškai kalbant, jei instrukcijų prireiktų, jos tikriausiai skambėtų taip:

  1. Pasirinkite pageidaujamą vietą (bet kokią geografinę koordinatę, gatvės adresą, miestą ar žemyną)

  2. Išsirinkite norimą dizainą, kuris atitinka jūsų kriterijus tam, kad žemėlapis atrodytų nuostabiai ant Jūsų sienos.

  3. Užpildę visus reikiamus laukelius saugiai atsiskaitykite naudodamiesi Paysera platforma.

  4. Mėgaukitės nemokamu siuntimu visoje Lietuvoje, palaukite kelias dienas ir et voilà - jūsų "Memory Map" žemėlapis pasiekė jūsų duris!

  5. Pakabinkite savo naują žemėlapį ant sienos ten, kur jis puoš jūsų namus ir bus matomas jūsų ir jūsų svečių. Naujasis, individualus žemėlapis ant sienos ne tik sužadins pokalbius, pasisavins svečių dėmesį, bet ir primins jums TĄ ypatingą vietą.

Memory Map komanda

Memory Map 2021 m. pavasarį įkūrėme aš Jokūbas ir mano draugė Karolina. Esame du laimingi studentai, kuriuos sieja meilė žemėlapiams, kelionėms, dizainui ir technologijoms.

Sakoma, kad reikia daryti tai, kas patinka, tiesa? Todėl ir sukūrėme "Memory Map".

"Memory Map" leidžia mums dirbti su tuo, ką mėgstame. Svarbiausia, kad su "Memory Map" nebereikia gaišti laiko ieškant tobulų dovanų draugams ir šeimos nariams Kalėdoms, gimtadieniams ar Valentino dienai. Nes, pripažinkite, kokia gali būti geresnė dovana už daiktą su vieta, kuri jiems reiškia labai daug?

Taigi, kaip tai veikia?

Kai gauname jūsų užsakymą, pradedame kurti unikalų, tik jums skirtą skaitmeninį piešinį. Sukūrus piešinį, jis išsiunčiamas Jums el. paštu. Jeigu norite pakoreguoti sukurtą piešinį galite mums parašyti. Neparašius mums dėl darbo korekcijos per vieną darbo dieną, žemėlapis pradedamas spausdinti ant drobės ir ruošiamas pristatymui. Žemėlapiai ant drobės siunčiami standartiniu siuntimu, tačiau už nedidelį mokestį galimas greitesnis pristatymas.

Kada iš "Memory Map" išgirsiu daugiau?

Iš mūsų išgirsite daugiau, kai tik turėsime naujienų, kuriomis galėsime pasidalinti su Jumis! Visos naujienos siunčiamos naujienlaiškiais į el paštą, todėl jeigu norite visas naujienas sužinoti pirmi, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį šio puslapio apačioje.

Patogus pristatymas

Kiekvienas pagamintas žemėlapis ant drobės pristatomas LP Express kurjerių tarnybos.

Daugybė patenkintų klientų

Kiekvieną dieną sulaukiame teigiamų atsiliepimų apie mūsų gaminamus produktus.

Kokybė - Prioritetas

Mūsų produkcija gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų, o kiekvienas dizainas gaminamas profesionalių dizainerių.

Susisiekite su mumis
Informacija
Naujienlaiškis. Prisijungę gausite nuolaidą!

Copyright © 2022 Memory Map